Şartlar & Koşullar

REZERVASYON VE KİRALAMA ŞARTLARI

1.RESERVASYON & ÖDEME: Rezervasyon yaptığınız ev ile ilgili toplam kira bedelinin %30 ‘u, 2 iş günü içinde banka hesabımıza yatmalıdır. Rezervasyon kapora bedeli tarafımızca teslim alındığında kiraladığınız ev, isminize belirtilen tarih aralığında rezerve edilip, müşteriye konfirme edilir .

Kalan % 70 bakiyeniz ise tatiliniz başlamadan 42 gün önce yine aynı hesaba yatmalıdır. Ödemeler banka yolu ile yapılır. Ödemenin tamamı yapılmadan ev teslim edilemez. Kiralama bedeli yabancı para birimi ise ve müşteri ödemeyi TL bazında yapmak isterse,http://www.paragaranti.com/pages/doviz.jsp adresindeki Garanti şubesiz satış kuru baz alınır. Fiyatlarımıza KDV dahil değildir. Fatura istenirse ayrıca KDV ilave edilir.

2. ELEKTRİK - SU ÜCRETLERİ: Müşteri kaldığı dönem içerisinde kullandığı elektrik ve su parasını öder. Müşterinin eve giriş ve çıkışında sayaçlar okunur. Aradaki fark birim fiyat ile çarpılıp alınan depozito bedelinden düşülür.

3. CHECK-IN, CHECK-OUT: Evlere giriş (Check-in) saat 16:00’dan sonra, çıkış (Check-out) ise saat 10:00’da olmalıdır. Bu arada kalan zaman dilimi evlerin temizliği ve bir sonraki müşterinin girişi için ayrılmıştır. Sadece uygun durumlarda geç çıkış veya erken girişe izin verilir.Bunun haricinde misafir belirtilen saatte çıkış yapmak zorundadır. Geç çıkış yapıldığı takdirde bu durumdan kaynaklanabilecek olan kayıpları ödemeyi taahhüt eder.

4. HASAR DEPOZİTOSU: Kiraya verilen tüm evler için bir hasar bedeli tespit edilmiştir. Bu rakam 250 Euro - 1000 Euro arasındadır. Kiracı hasar bedelini kira ödemesi ile beraber  Yetkili Şirkete  öder. Misafir evden ayrılırken evi teslim aldığı haliyle teslim ettiği taktirde depozito aynen iade edilir.

5. TEMİZLİK: Tüm evler girişte temiz teslim edilir. Müşteri çıkışında yapılacak temizlik ücreti evin durumuna ve büyüklüğüne göre misafirden tahsil edilir.

6. KİRALAMA TARİHİ VEYA EVİN DEĞİŞTİRİLMESİ: Herhangi bir sebepten dolayı evin veya rezervasyon tarihinin değiştirilmesi için firmadan onay alınması gerekir.


İletişimİlanlar

Birbirinden güzel günlük kiralık tatil evleri, özel havuzlu villalar ve apartlar. Hepsi sizi bekliyor!